Винтиџ стил A/W - 3pi MK | by Ivana Velickovik

3pi MK | by Ivana Velickovik

Рачна изработка на уникатна облека, накит и декорации. Бидете Уникатни!
0

Нема наслови

  • Испорака

    0ден
  • Вкупно

    0ден
Home > Модни колекции/ Unique Fashion collections>Колекции A/W >Винтиџ стил A/W

Модни колекции/ Unique Fashion collections>Колекции A/W >Винтиџ стил A/W

Винтиџ стил  A/W

Vintage style Dresses, Shirts and skirts - Collection A/W Тренди Блузи со сукњи и Коктел Фустани Unique...

More

   продукти по страна

Тренди кошула со сукња

Тренди крем кошула без ракави декорирана со бела чипка во комбинација со бела сукња од бела чипка 

2,400ден

Модерна кошула со сукња

Крем Кошула по долги ракави декорирана со бела чипка ,во комбинација со асиметрична сукња од бела чипка 

2,700ден

Тренди блуза со сукња

Тренди Блуза по прерамки со цветен дезен, со гол грб декориран со бела тантела во комбинација со тренди бела сукња, декорирана со карнери  

2,200ден

Цветен фустан

Цветен,  тренди фустан по прерамки со гол грб , декориран со бордо детали 

1,400ден

Коктел фустан

Коктел крем фустан по кратки ракави 

2,200ден

Коктел крем фустан

Коктел крем фустан по кратки ракави , декориран со бордо тантела 

2,200ден

модерна кошула со сукња

Модерна крем кошула без ракави, со гол грб декорирана со тегет тантела, во комбинација со тегет сукња 

2,200ден

Уникатна кошула со сукња

Уникатна кошула по три четврт ракави - шарен сив дезен со нежна бела чипка, декорирана со бела тантела, во комбинација со тренди крем сукња 

2,600ден

Тренди Фустан

Тренди Фустан без ракави,  шарен (проѕирен) дезен со бела тантела како декорација, во комбинација со црна кратка сукња од црна чипка. ( + постава)

2,300ден

Црна Кошула со сукња

Црна кошула по долги ракави, со голи раменици - нежно црн проѕирен материјал, во комбинација со кратка сукња со шарен дезен 

2,500ден