Модни колекции/ Unique Fashion collections - 3pi MK | by Ivana Velickovik

3pi MK | by Ivana Velickovik

Рачна изработка на уникатна облека, накит и декорации. Бидете Уникатни!
0

Нема наслови

  • Испорака

    0ден
  • Вкупно

    0ден
Home > Модни колекции/ Unique Fashion collections

Модни колекции/ Unique Fashion collections

Модни колекции/ Unique Fashion collections

Fashion Clothes S/S & A/W Тренди Модни Колекции Trendy Fashion Collections Be Unique...

More

   продукти по страна

Тренди кошула со сукња

Тренди крем кошула без ракави декорирана со бела чипка во комбинација со бела сукња од бела чипка 

2,400ден

Фустан 1

 Лила фустан со сива наметка 

3,600ден

Лила Панталони

Лила Панталони со ластик -заден дел , Рачно декорирани и Везени со огледалца 

1,680ден

Кафеава Блуза

Кафеава Блуза на една прерамка и краток ракав, со странични копчиња 

1,200ден

Модерна кошула со сукња

Крем Кошула по долги ракави декорирана со бела чипка ,во комбинација со асиметрична сукња од бела чипка 

2,700ден

Фустан 2

Уникатен Лила - теѓет фустан со широки раменици по кратки ракави 

3,600ден

Лила Панталони 2

Лила Панталони - висок струк 75 cm

1,680ден

Кафеава Блуза по Долги

Кафеава Блуза со Тиркиз детали по  3/4  ракави и Гол грб 

1,500ден

Тренди блуза со сукња

Тренди Блуза по прерамки со цветен дезен, со гол грб декориран со бела тантела во комбинација со тренди бела сукња, декорирана со карнери  

2,200ден

Уникатни Чизми - Unique

Рачно декорирани Уникатни чизми со марами, каиши и накит   Handy Decorated Unique Boots with Scarfs, Belts and Jewelery 

1,200ден